Hediyelik Ürünler

Hediyeleşmek insanlar arasında muhabbetin gelişmesi ve canlı kalması için en ideal eylemdir. Üstelik hediyeleşmek için pek çok fırsat var ve bunları değerlendirmek tamamen sizin elinizde. Sevdiklerinize onların hoşlanacakları hediyeler takdim ederek sizdeki yerlerini gösterebilir, her an onları düşündüğünüzü, onlara kıymet verdiğinizi, en önemlisi de sevdiğinizi ifade edebilirsiniz.

Hediyelik ürün çeşitlerimizle sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. En özel günlerinizde, en özel kişilere ne hediye etsem acaba düşüncesini ortadan kaldırıyor, başka hiçbir yerde bulamayacağınız hediyelik ürünler ile aranızdaki sevgi pınarlarının coşmasına yardımcı oluyoruz.

Elbette sevginizi göstermek için tercih edebileceğiniz hediyelerin haddi hesabı yok. Hatta çoğu zaman hediyenin ne önemi var, düşünmen yeterli denilebilir. Fakat hepimiz kabul edelim ki seçilen hediyelerin aslında önemi oldukça büyük. Bizler nasıl ki kendimize verilmesini istediğimiz hediyelerde büyük bir emek, özel bir düşünce gördüğümüzde daha fazla mutlu oluyorsak diğer kişilerin de aynı hisleri taşıdıklarından emin olabilirsiniz. Dolayısıyla her yerde bulunabilecek, herkesin sahip olabileceği hediyeler yerine el yapımı ürünler, kişiye özel seçimler tercih ettiğiniz taktirde karşınızdaki kişi çok daha mutlu olacaktır.


Peki istisnasız bütün sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, her birisinin gönlünde taht kurabileceğiniz, sevinçten havalara uçmalarını sağlayacağınız bir hediye var mı? Elbette var: Kişiye özel portre resim çizimi. Karakalem portre çizimizi el yapımı hediye fikirleri içerisinde en anlamlı, en orijinal ve tamamen kişiye özel olanı olacaktır. Çünkü burada yer alacak resim ya sizin ya da sevdiğiniz kişinin olacaktır. Elbette ikinizin birlikte, hatta pek çok kişinin bir arada olduğu aile grubu, arkadaş grubu resimleri de olabilir. Hatta hediyenizi takdim edeceğiniz kişinin çok sevdiği bir şeyin resmi ya da çok özel bir anın resmi de olabilir. Fakat değişmeyecek olan, özel olacağıdır.

Bizler el yapımı hediyeler arayanlar için portre çizimleri yapıyoruz. Malum olduğu üzere karakalem en eski çizim tekniklerinden birisidir ve çok eski zamanlardan bu yana insanlar olayları, durumları, duygularını resim sanatıyla ifade etmekte, geleceğe eşsiz hatıralar bırakmayı tercih etmektedir. Her ne kadar karakalem çalışmalarında kullanılan malzemeler doğada rahatlıkla bulunabilse de sanatsal bir faaliyet olduğu için yetenek, uzmanlık, özveri, dikkat ve empati gerektirmektedir. Zaman içinde resme, fotoğrafa dair çok farklı gelişmeler olmasına rağmen özellikleri nedeniyle her zaman ilgi odağı olmaya devam etmiş, bu şekilde yapılan eserler daima ilgi görmüştür.

Her ne kadar görüntü itibariyle herhangi bir kompozisyon üzerine tek renkle çalışılsa da bunun çeşitli zorlukları da vardır. Her şeyden önce tek renkte duygular, düşünceler, hisler yansıtılmalı, bunlar ışık-gölge teknikleriyle geliştirilmelidir. Oldukça zorlu ve uzun soluklu bir çalışmanın eseri olan karakalem portresi her dokunuşuyla kusursuz olmalıdır. Bütün bunları yapabilmek ise yetenek, tecrübe ve bilgi gerektirir. Bizler bu alanda kendini kanıtlamış, pek çok çalışmaya imza atmış, işini seven ve işten öte sanat icrası olarak gören bir profesyonelliğe sahibiz. Her resmi içindeki duygularla birlikte hissediyor, karşı tarafa hediyenizle vermek istediğiniz mesajları en içten şekilde benimsiyor ve sadece size özel sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Sadece benzersiz bir hediye ile değil el yapımı hediyeler arasında da tamamıyla size özel bir hediye ortaya çıkarıyoruz.


Sevgililer Günü İçin Portre Çizimleri

Hediyelik eşya arayanlar arasında karakalem portre son dönemde çok revaçta. Teknolojik gelişmeler bir dönem karakalem portrelere ilgiyi sekteye uğratmış olsa da günümüzde akıllı telefonların çok yaygınlaşması, her an elimizin altında olması, herhangi bir video ya da fotoğraf çekiminde anında kullanılabilmesi etkiyi azaltmıştır. Sayıları onlara, yüzlere dahi çıksa ulaşılabilirliğinin kolay olması nedeniyle telefonlardaki fotoğraflar artık çerçevelenip asılma değil, dönülüp yeniden bakılmaz dahi olmuştur.

Dijital fotoğrafların bu kadar yaygın olması resme, sanata değer verenleri, özel el yapımı ürün arayanları farklı alanlara yöneltmiştir. Karakalem portre resimler tam da bu noktada bir taraftan nostaljik bir hava katarken diğer taraftan en özel anın, en güzel karenin farklı bir dokunuşla, tablo halinde, çerçeveli biçimde ete kemiğe bürünmesini sağlamaktadır. Özellikle de sevdiklerinize portre hediye almak istediğinde onların çok mutlu olacaklarından, pek çok duyguyu canlandıracağından emin olabilirsiniz.

Kişiye özel hediye portre yapan yerler arasında öne çıkan firmamızdan temin edebileceğiniz hediyeleri herkes için seçebilirsiniz. Herhangi bir arkadaşınıza, bir hocanıza ya da kardeşinize bir özel gününde ya da herhangi bir zamanda hediye olarak tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte bazı günler için çok daha fazla tercih edildiğini söylemekte fayda var.

14 Şubat Sevgililer Günü her yıl birbirini seven çiftlerin en özel zamanlarından birisidir. Yeni tanışan ya da yılları geride bırakmış çiftler için Sevgililer Günü çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini, sadakatlerini göstermek, aşklarınız tazelemek, yeni bir enerji kazandırmak için vesiledir.

Sevgililer gününe özel hediye arıyorsanız sizler de itina ile hazırlanmış bir portre ile sevginin gücünü, yoğunluğunu ön plana çıkarabilirsiniz. Hediyeyi alacak kişiye verdiğiniz değeri en iyi şekilde vurgulayabilirsiniz.

Sevgililer gününe özel hediyeler için sizde olan bir kareyi karakalem portre haline dönüştürüyoruz. Siyah beyazın asil havası ile sevdiğiniz kişiye çok özel bir hediye takdim etmenize yardımcı oluyoruz. Her ne kadar sevgililer günü için alışılagelmiş hediyeler arasında çiçekler, mücevherler, parfümler vs. gelse de aşkınızı vurgulamak, kendinizi daha özel hissetmek ve sevginizi, birbirinizi sürekli hatırlatmak adına böyle bir tercihte bulunabilirsiniz.

Sevgililer gününe özel hediye portre seçimi yapılırken eşler birbirlerine kendilerinin resmini hediye edebildiği gibi daha çok birlikte yer aldıkları kareleri tercih etmektedirler. Dilerseniz siz de sevgilinizle, eşinizle, nişanlınızla aynı karede yer aldığınız bir fotoğrafın portreye dönüştürülmesini seçebilirsiniz. Sevgilinizle birlikte, eşinile beraber en güzel resminizi bize gönderebilir, özel olarak hazırlanacak karakalem portre resimle geleceğe ölümsüz bir hatıra bırakabilirsiniz. Evlerinizin, ofislerinizin duvarlarını süsleyecek, baktıkça birbirinize olan aşkınızı ve o resmin hatıralarını gözünüzün önünde canlandıracağınız bir hediyeye sahip olabilirsiniz.


Anneler Günü İçin Portre Çizimleri

Her birimizin hayatında sadece eşlerimiz, sevgililerimiz değerli değil. Annelerimiz de bir o kadar değerlidir. Tüm dünyada anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla yılın farklı günlerinde anneler günü kutlanır. Ülkemizde de mayıs ayının ikinci haftası pazar günü anneler günü olarak kutlanıyor. Yaklaşık yüz yirmi yıllık bir geçmişi olan anneler günü, annelerimizi veya anne olan eşlerimizi sevindirmek için vesile edebileceğimiz günlerden bir tanesidir.

Her ne kadar bütün anneler çocuklarından hediye beklemese ve hatta kendilerinin onlar için en güzel hediye olduğunu söylese de bugün onları unutmamak gerekir. Unutulmaz bir hediye ile gönüllerini almak, yüzlerinde bir tebessüm oluşturmak, hele ki özel bir anı resme dökmek çok daha anlamlı olacaktır.

Anneler gününe özel hediye olarak da hediyelik portre seçebilirsiniz. Onların ve sizin bir arada olduğunuz ya da sadece birinizin olduğu bir kareyi ölümsüzleştirebilirsiniz. Her ne kadar anneler gününe özel hediyeler denince çoğu kişinin aklına çiçek, mücevher ya da ev eşyası gelse de gün geçtikçe daha orijinal, daha özgün hediyeler arayanların sayısı artıyor. Her yerde bulabileceğiniz ya da başkalarının da aynı hediyeyi almış olma olasılığı olan hediyeler yerine sadece size özel bir hediye çok daha anlamlı olur. İşte bu yüzden bu sefer tercihinizi böyle bir üründen yana kullanabilirsiniz.

Anneler günü hediyesi yapan yer arayışınızda rahatlıkla bizleri tercih edebilirsiniz. Son derece kolay sipariş verebileceğiniz alanda annenizle bir arada olduğunuz bir kareyi tarafımıza karakalem portresi yapılmak üzere ulaştırabilirsiniz. Telefonunuzla ya da fotoğraf makinenizle çektiğiniz kareler çok fazla olur çoğu zaman sadece çektikten sonra açıp bakarsınız. Sonrasında herhangi bir şekilde ihtiyaç olmadığı taktirde yeniden dönülüp bakılmaz. Fakat aslında her fotoğraf karesinin ardında hatıralar vardır. Fotoğrafa bakıldığında o anın neresi olduğu, kimlerin orada bulunduğu, neden, nasıl oraya gidildiği, nelerin yaşandığı, konuşulduğu gibi pek çok detay hatırlanır. Resme dönüp bakılmadığında ise bütün bunlar kaybolup gitmeye mahkum edilir.

Annenizle güzel bir anınızı seçip portre resme dönüştürdüğünüzde ise hatıraların yok olup gitmesine en gel olduğunuz gibi yeni hatıralar toplarsınız. Anneniz baş ucunda ya da evin en güzel köşesinde bu resme yer verecektir. Her bakışında karedeki an ve hediyesini takdim ettiğiniz zaman hayalinde canlanacak, kendisine verdiğiniz kıymeti en yakından hissedecektir. Bir ömür boyu duvarından indirmeyecek, her zaman en kıymetlilerinden birisi olan hediyeye sahip olacaktır.


Babalar Günü İçin Portre Çizimleri

Annelerimizden söz etmişken babalarımızdan söz etmeden olmaz. Çünkü babalarımız da tıpkı annelerimiz gibi en değerli varlıklarımızdandır. Anneler günü gibi babalar günün de olması gerektiği fikri ile ilk kez 19 Haziran 1910 tarihinde Amerika’da kutlanan babalar günü ülkemizde de haziran aynın üçüncü pazar günü kutlanmaktadır.

Babalar gününe özel hediyeler ile bugün aslında babalarımızı bir kez daha hatırlamaya, her nerede olurlarsa olsun onları anıp konuşmaya vesiledir. Annelere nazaran hediye alımında biraz daha çekimser kalınsa da onların gönlünü almak için de bugünü değerlendirebilirsiniz.

Babalar için hediye düşünüldüğünde daha çok saat, gömlek, ayakkabı gibi çeşitli eşyalar akla gelse e babalar gününe özel hediye arayanların son yıllarda en fazla rağbet ettikleri hediyelerden birisi karakalem portre resimleri olmaktadır. Babanızla birlikte yakın zamanda ya da yıllar evvelinde çekilmiş bir fotoğrafınızı özel çizimle hazırlamamızı isteyebilirsiniz.

Eğer babanıza özel bir babalar günü hediyesi almak istiyor; fakat bir türlü ne alacağınıza karar veremiyorsanız kişiye özel çizim için sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Hazırlayacağımız tablo, babanız tarafından asla unutulmayacak ve en güzel babalar günü hediyelerinden birisi olacaktır. Üstelik sadece babalar günü için değil, babanızın doğum günü için de bu hediyeyi seçebilirsiniz. Üstelik böyle bir hediyenin manevi yönü çok daha kuvvetli olacaktır.

Babanızın güzel bir karesinin olduğu ya da babanızla birlikte çektirmiş olduğunuz bir karenin özel olarak hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Şık, gösterişli, kaliteli ve değerli bir hediyeye sahip olabilirsiniz. Tamamen el emeği, göz nuru bir çalışma olacağı için geleceğe hoş bir hatıra bırakabilirsiniz. Her zaman duvarın en özel yerinde babanızın ya da birlikte bir fotoğrafınızın yer almasını sağlayabilirsiniz. Ömür boyu varlığını koruyacak, her bakışta onlarca hatıranın canlanacağı bir hediyeye sahip olabilirsiniz.


Hediyelik Portre Çizim Fiyatları

Sevdiklerinize özel çizim portre hediye edebileceğiniz zamanlar sadece yukarda belirttiklerimizle sınırlı değil. Hediye edebileceğiniz kişiler de aynı şekilde. Dilerseniz hiç kimseye hediye etmek zorunda da değilsiniz. Tamamen kendinizi ödüllendirebilir, odanızda eşsiz bir dekorasyon elde etmek için de çizim portre tercih edebilirsiniz. Eşinizle ya da ailecek bir fotoğrafınızın da evinizin en güzel köşesinde sıcacık bir ortam oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü dekorasyon açısından güzel bir çalışma eşsiz sonuçlar doğurmaktadır.

Karakalem portre yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de fiyatı olmaktadır. Karakalem portre çizimlerinde fiyatı belirleyen temel hususlardan birisi serbest piyasa koşullarıdır. Burada söz konusu olan bir sanatın icrası olup her sanatçının başarısı, yeteneği aynı oranda değildir. Bu yüzden her ressam aynı kaliteyi ortaya çıkaramayacağından aynı fiyatı da veremez.

Portre çizim fiyatları yüksek olması elbette kaliteli çizimlerin ve baskıların ortaya çıkacağı manasına da gelmez. Çünkü portre çizimi yetenek kadar konsantrasyon ve emek de gerektirir. Sanatçı ortaya çıkaracağı her esere kendinden kopan bir parça nazarıyla bakmalıdır. Asırlarca onun adını ve şanını taşıyacağını göz önünde bulundurmalıdır. Bu yüzden de hediye etmek için sevdiğiniz birisine portre çizimi yaptıracağınızda tek önceliğinizin ucuz fiyat olmaması gerekir. Profesyonellik, güler yüzlü hizmet, zamana riayet çok daha önemli hususlardır.

Ayrıca seçeceğiniz resim kağıdı boyutuna, resimdeki kişi sayısına göre çizim ücreti değişiklik gösterir. Mesela en çok tercih edilen kağıt boyutları 35×50 cm, 50×70 cm, 70×100 cm olmaktadır. Kağıt boyutu arttıkça çizim süresi artacağından ve detaylar fazlalaşacağından fiyat artışı yaşanmaktadır.

Çizdiğimiz resimlerin daha güzel sergilenmesi ve muhafaza edilmesi açısından müşterilerimiz çerçeveli talep etmektedir. Çerçeve çeşitlerine göre portre ücretlerinin üzerine bir miktar da çerçeve, çerçeveleme maliyeti eklenmektedir.

Bizler her zaman önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Bu yüzden çizim ücretleri konusunda da piyasa koşullarında en avantajlı fiyat tekliflerini sunuyoruz. Belirttiğimiz hususlara göre ücretlendirme yaptığımız gibi gönüllere hitap edebilmek, en özel günlerinizde mutluluğunuza katkıda bulunmak ve geleceğe çok güzel bir hatıra bırakabilmeniz adına elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Siparişleriniz için öncelikle yüksek çözünürlüklü, bütün hatların anlaşılabilir olduğu fotoğrafınıza ihtiyaç duyuyoruz. Fotoğrafınızı bir tane gönderebileceğiniz gibi birden çok da gönderebilirsiniz. Sonrasında gönderdiğiniz fotoğraflar ressam arkadaşlarımızca incelemeye alınır. Eğer fotoğraf kaliteniz istenen düzeyde değilse tarafınızdan yeni fotoğraf istenir. Fotoğraflarınız kabul edildikten sonra çizimlerinize başlanır ve ortalama 3 gün içerisinde çizilip kargoya teslim edilir. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı, öğretmenler günü gibi çeşitli özel günlerde iş yoğunluğumuz artabilir. Bu durumda teslim sürelerimiz az da olsa uzayabilir. Türkiye’nin her yerinden, dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Sizler adına hazırlayacağımız her bir portre çizimi insan emeği taşımakta, sanatın ve estetiğin eşsiz birleşimi olmaktadır. Sevdikleriniz için paha biçilmez güzellikteki çalışmalarımızda daima birinci kalite malzemeler kullanılmakta, uzun ömürlü, sağlam ve estetik sonuçlar ortaya çıkarıldığı gibi bütün bu ayrıcalıklar en avantajlı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.


Portre Siparişi Vermek İçin Bizi Arayın0530 918 73 77