Pastel Portre Çizimi

Pastel Portre

Sanatın içerisinde resmin ve resmin içerisinde ise de portrenin yeri çok özeldir. Bir kişiyi anlatan bir bakışı, yüzündeki detayları ve çok daha fazlasını anlatmaktadır. Geçmişten günümüze gelen sayısı portrelerde sessiz birer şahittir. Kelime anlamına bakıldığı zaman portre sadece bir kişinin yüzünü çizmek değildir. Her çizilen portrede çok özeldir. Bu yüzden de pek çoğunun eşi benzeri yoktur. O andan kalan bir hatıra biriktirmek ve sevdikleriniz hoş sürprizler yapmak istiyorsanız pastel portre tekniği ile sizler için çizmekteyiz.

Çizim teknikleri çok çeşitlidir. Ressamın düşüncesi, çizim tarzı ve pek çok faktör etkilemektedir. Bizler ise sizlere pastel portrenin en özel halini sunabilmeyi amaçlamaktayız. Kelimelerin anlatmaya yetmediği şeyler kalemlerimiz ile sizlerin istekleri ışığında oluşturmak için çalışmaktayız. Şövalyelerimiz ve elimizde kalemlerimiz ile bugüne kadar sayısız kişinin portresini çizdik. Çoğu kişinin aklına portre denince kara kalem akla gelmektedir. Renklerin güzel dünyasını portrelere yansıtabilmek için hayal gücünün sonsuzluğunu kullanmaktayız.

Pastel Portre Çizimi Nasıl Olmaktadır?

Bir yakınınızın, sevdiğiniz kişinin ya da kendinizin portresini yaptırmak isteyebilirsiniz. Anılar biriktirirken resimlerde o anları ölümsüz kılmaktadır. Sanata gönül veren ressamlar olarak sizlerin hayallerinin gerçeğe dönüşebilmesi için büyük bir sevgi ile portreleri çizmekteyiz.

Pastel çizim tekniği ile de renklerin güzel dünyasına duyguların ve birbirinden güzel kişilerin yüzlerini ekleyerek de resmin gücünü kanıtlamaktayız. Bu çizim tekniğinin de kendi içerisinde çok fazla detayı bulunmaktadır.

Resim denince akla çok çeşitli teknikler ve türleri gelmektedir. Bu türlerin içerisinde de portre çizimi daha fazla detayın yer alması ile de dikkat çekmektedir. Kalemin eline alınmasında önce resmi çizilecek kişinin yüz hatları çok iyi bir şekilde incelenmelidir. Kaş renginden göz rengine kadar renklerin ayarlanması gerekmektedir. Yüzdeki bir çizgeden diğer bütün detaylara kadar her şeyin kağıtta bir araya gelmesi ile de muhteşem bir eser tamamlanmış olmaktadır.

Çizdiğimiz her portre ile de bambaşka kişiler ile tanışma fırsatına sahip olmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren resim sanatının da insanın ne kadar değerli olduğu ilkesinden vazgeçmedik. Dünya üzerinde birbirinden farklı çok sayıda kişi yaşamaktadır. Her bir ayrı bir renk ayrı bir değerdir. Dolayısıyla da resim aslında yaşayan bir sanattır. Yıllar geçtikçe değişen dünya ile de farklı farklı şekillere bürünürken insan ruhunu da beslemektedir.

Portreyi bu kadar eşsiz yapan özelliği ise her portrenin bir kişiye ait olması ve sanki bir ayna gibi size ışık olmasıdır. Sizlerde portre çizdirmeyi istiyor ya da düşünüyorsanız, porte çizim hizmetimizin nasıl olduğundan ücreti hakkında merak edilen bütün noktaları bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Çizim sürecimiz hakkında sizlerin merak ettiğiniz bütün soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Ayrıca çizim sürecinde de sürekli bir iletişim halinde olmaktayız. Sadece bizim değil sizin gözünüzden de bakıldığı zaman çok özel hisler uyandırmasına değer vermekteyiz.

Çizilmesini istediğiniz portre için dilerseniz resmi elektronik ortamdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz de kendiniz atölyemiz getirebilirsiniz. Ülkemizin her noktasına hizmet vermekteyiz. Ne kadar uzakta olursanız olun güvenli bir şekilde portre sizlere ulaştırılmaktadır. Resimlerin çözünürlüğü çizim için çok ama çok değerlidir. Çünkü en ufak bir bulanıklık ya da başka bir şey çizmeyi zorlaştırmaktadır.


Pastel Porte Çizimi Ne Kadar Sürmektedir?

Pastel portrelerin çizimi resme göre değişiklik göstermektedir. Detayların iyi bir şekilde çizilmesi ve en iyi şekilde yansıtılabilmesi için her şeyi düşünmekteyiz. Ana hattın oluşturulmasından saça kadar her şeyi bir araştırmacı gibi düşünmekteyiz. Sonra da kalemi alarak bu düşünceleri kağıt üzerinde çizmeye başlamaktayız. Çizim süresi için ise net bir şey söylemek çok kolay değildir. Dönem dönem yoğunluklar fazla olmaktadır. Özellikle de Sevgililer Günü gibi zamanlarda biraz daha uzun olabilmektedir. En kısa süre içerisinde sizlere teslim edebilmek için büyük bir çaba harcamaktayız. En güzel ve en özel hali olduğuna emin olmadan da sizler ile de paylaşmamaktayız. Bizim ile konuştuğumuz zaman bu soruyu sorarsanız daha net bir cevap alabilirsiniz.

Pastel Portre Çizim Fiyatları
Nasıl çizildiği, ne kadar sürdüğü sorularının yanında ise çizim fiyatları ise de cevap arayan sorular olarak karşımıza çıkmaktadır. Fiyatı etkileyen durumlar ise;
• Tek kişilik olmasına göre
• Çift kişilik olmasına göre
• İki kişiden daha fazla olmasına
• Portenin boyutuna
• Renklendirme detaylarına
• Özel isteklere bağlı
olarak değişmektedir.

Portre fiyatı için etmenlerden dolayı net bir fiyat aralığı belirlemek mümkün değildir. Resmin uzun yıllar boyunca duvarlarda ilk günkü gibi durabilmesi için bütün malzemeler içerisinden en uygun ve kaliteli olan malzemeleri tercih etmekteyiz.

Neden Pastel Porte Atölyemiz?
Porte yapan yerler dendiğinde çok fazla seçenek ile karşılaşılmaktadır. Her atölyeyi öne çıkaran bir bakış açısı ve kullandıkları tekniklerdir. Bizim atölyemizi de anlatan tekniklerden ilk sırada yer alan pastel portredir.

Yıllar geçse de çizilen portreler duvarlarda ya da masalarda kulağınıza bir şeyler fısıldar gibi o anları size yaşatmaktadır. Çizimlerimizde resmin aynısı yansıtmak bizim için yeterli değildir. Ölümsüz kılabilmek ve sizlerin gördüğünüz ilk an yüzünüzde oluşacak tebessümdür.

Atölyemize gelerek portrelerin nasıl çizildiğini görebilirsiniz. Resmin o güzel ruhunu çizdiğimiz bütün portrelerde hissedeceksiniz. Portre yapan yer olarak değil portreye hayat veren bir atölye olmak her daim ana amacımız olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Merak ettiğiniz her şeyi sormak ve portre ücretleri hakkında da bilgi almak için sizlerden yalnızca bir telefon mesafesi olarak uzakta olduğumuzu unutmayın. Her portre ile daha da büyük bir aşk ile bağlandıkça sizlerde portrenin gerçek gücü ile tanışacaksınız.


Portre Siparişi Vermek İçin Bizi Arayın 0530 918 73 77