Suluboya Portre Çizim Yapan Yerler

pastelboya
Pastel Portre Çizimi Yapan Yerler
8 Mayıs 2021
yağlı boya resim
Yağlıboya Portre Çizim Yapan Yerler
8 Mayıs 2021
Hepsini Göster

Suluboya Portre Çizim Yapan Yerler

suluboya

suluboya

Sanat denince akla birbirinden farklı türleri gelmektedir. Renklerin, kalemlerin, fırçaların dili olan resim ise çok özeldir. Çizim teknikleri ve sanatçının bakış açısının bir araya gelmesi ile oluşan eşi benzeri olmayan eserler yapılmaktadır. Bazen geçmişten gelen bir şahit bazen ise de anı ölümsüzleştirmektir. Bir kişinin yüzünün çizilmesi olarak düşünülen portre aslında bundan çok daha fazlasıdır. Başka bir ifade ile duyguların kağıda dökülmesidir. Bizlerde atölyemizde sizler ile hem sanat aşkını hem de çizilmesini istediğiniz portreleri buluşturmaktayız.

Portre çizdirmek isteyen bir kişinin karşısına çok sayıda yapan yer ve atölyeler seçenek olarak çıkmaktadır. Her ressamın kalemi tutuşundan bir fotoğrafa baktığında düşündükleri birbirinden çok ayrıdır. Amacımız sizlerin hayal ettiği portreleri en güzel şekilde yansıtabilmektir. Sanata ve sanatçıya çok değer vermekteyiz. Neden sizi tercih etmeliyiz sorusunun yanıtını arıyorsanız sizleri de atölyemize bekleriz. Bazı şeyler kelimeler ile anlatılmaz. Resim ve atölyemizin atmosferini de ne kadar çok kelime kullanırsak kullanalım ifade etmeye yetmeyecektir.

Bugüne kadar çok sayıda kişinin portresini yaptık. Binlerce kişi ile tanıştık ve çizim yaparken de duygularını ve düşüncelerini boya ve kalem ile nasıl yapabiliriz diye düşünürken suluboya portre hizmetimiz meydana gelmiştir.

Portre çizim teknikleri düşünüldüğü zaman kara kalem, pastel portre ilk akla gelenler olsa da sanat dünyasında bir sınır yoktur. Her bir rengin ve boya çeşidinin yeri çok ayrıdır. Bizlerde suluboyanın gerçek anlamını ve gücünü gösterebilmesi için portrelerimizde kullanmaktayız. Böylelikle portreyi elinize aldığınızda ya da duvara astığınızda adeta gerçek gibi durmaktadır.

Suluboya Portre Çizim Süreci Nasıl Olmaktadır?

Suluboya çizim süreci sizin, atölyemiz ile iletişime geçmesi ile başlamaktadır. Portresini çizilmesini istediğiniz kişinin resmini bize kendiniz de getirebilirsiniz. Dilerseniz de elektronik ortam üzerinden de gönderebilirsiniz. Ancak resmin net olması oldukça önemlidir. Çünkü çizime başlanmadan önce detaylı bir şekilde incelenmektedir. Yüz hatlarından çizgilere renklerin tonlarına kadar her şeye dikkat etmekteyiz.

Güzellik her zaman ayrıntıda saklıdır. En ufak bir detay dahi çok ama çok önemlidir. Pek çok kişi hediye vermek, sürpriz yapmak ve anı biriktirmek için portre çizdirmektedir. Neden ne olursa olsun duvarda ya da nereye koyulduysa aslında hayatınızda her zaman sessiz ama gerçek duyguların hissedildiği bir ortam oluşturmaktadır.

Resim alındıktan sonra çalışmaların tamamlanmasından sonra çizimler ve sonrasında da boyama süreci başlamaktadır. Renk geçişlerine ve ton ayarlamalarına çok dikkat etmekteyiz. Her bir fırça darbesini yapmadan önce analiz ederek uygun olup olmadığından emin oluruz. Başarımızın sırrı da çalışma prensiplerimizden gelmektedir.

Çizilen portrelerin ne zaman tamamlanacağı ya da ne zaman alabilirim sorusu en çok sorulardır. Her zaman en kısa süre içerisinde bitirebilmek için çalışmaktayız. Portrenin özellikleri ve dönem dönem de yoğunluklar düşünüldüğü zaman biraz daha uzun olabilmektedir. Net bir zaman aralığı öğrenmek için bizim ile iletişime geçerek en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Çizim tamamlandıktan sonra ise kargo yolu ya da sizlerin atölyemize gelerek alması ile de sizlere ulaştırılabilmektedir. Ülkemizin her noktasına sunduğumuz bu hizmetimiz ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

14 Şubat Sevgililer Günü, yılbaşı gibi zamanlarda hediye arayışı içinde hem eşsiz hem de farklı bir hediye olması için suluboya portreler dikkatleri üzerine çekmektedir. Son zamanlarda da davetiyeler ve özel afişlerde de kullanılmaktadır.

Resim Sanatının Özel Bir Eseri: Suluboya Portre

sulu-boya-portre-cizim

sulu-boya-portre-cizim

Suluboya denince akla bir şeyler gelse de portreye de ayrı bir anlam kattığı da inkar edilemez. Renklerinde bir dili vardır. Bu dil her zaman kolay bir şekilde fark edilmese de portre de çok etkili bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Portre yaptırmak isteyenlerin araştırdıkları ilk soruları yapan yerler nerelerdedir olmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bizden çok uzakta da olsanız portre çizdirebilirsin. Süreci çok yakından takip edebilirsiniz. İstediğiniz başka özel istekleriniz de bizler ile paylaşabilirsiniz.

Suluboya portrenin diğer porte çeşitlerine göre renk dokunuşunun yanında boyanın yapısı ile de farklı bir havası vardır. Yalnızca bir portreye değil zamanda yolculuğa çıkarak o güzel günlere doğru gidebilirsiniz. Sanat ruhu besleyen özel bir gıdadır. Sevdiklerinizin özel hissetmesini de sağlayacaksınız. Çünkü bu eserler kişiye özeldir. Başka bir yerde eşi benzeri olmayacak. Çizen kişi değişse bile aynısı olmayacak. Bakış açısı ve kalemi eline alışından her şey farklı olacağı için aynı kişiye ait farklı bir portredir.

Hayal gücünün sonsuz denizinden ve sanat ile resmin gücünden aldığımız ilham ile portreler çizmekteyiz ve çizmeye de devam edeceğiz.

Suluboya Portre Fiyatları

Portrenin çizim aşamalarından ve nasıl çizdirebileceğiniz hakkındaki soruları yanıtladık. Bu sorular içerisinde de yer alan diğer bir soru ise fiyatları hakkında olmaktadır. Net bir portre fiyatı söylemek çok kolay değildir. Çünkü portrenin kendi içerisinde seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler;

  • Tek kişilik
  • İki kişilik
  • Üç kişilik
  • Üç veya daha fazla kişi olması
  • Boyutuna göre

portre ücretleri değişiklik göstermektedir. Kişi sayısının artması ile de dikkat edilmesi gereken detaylar artmaktadır. Belirlenen boyuta uygun olacak şekilde çizilmesi, sonrasında suluboya ile boyanması ve kuruması şeklinde çeşitli aşamalardan geçildikten sonra tamamlanmış olmaktadır. Büyük boyutlu portrelerin hazırlanması diğer boyutlara oran ile daha çok çalışma istemektedir. Hem süre hem de ücret olarak da değişmektedir.

Suluboya portre ücreti hakkına ve aklınıza takılan soruları sormak için atölyemiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Çizdiğimiz portreleri görmek içinde atölyemize de bekleriz. Sanatın ve resmin gücünün dünyanın her yerine ulaşana kadar çizmeye devam edeceğiz.

Comments are closed.