Karakalem Sipariş

Diyarbakır Karakalem
Diyarbakır Karakalem
14 Eylül 2023
Adana Karakalem
Adana Karakalem
14 Eylül 2023
Hepsini Göster

Karakalem Sipariş

Karakalem Sipariş

Karakalem Sipariş

Sevdiklerinize eşsiz bir hediye vermek istiyorsanız sitemiz üzerinden en kaliteli karakalem sipariş verebilirsiniz.

Sevdiklerinize “Ne hediye alsam?” diye düşünüyorsanız artık düşünmenize gerek yok. Karakalem sipariş ederek sevdiklerinize portrelerini hediye edebilirsiniz. Dilerseniz renkli portre dilerseniz de karakalem sipariş edebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize en iyisini layık görmekteyiz. Bundan dolayı her geçen gün kendimizi geliştirerek en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Çizimlerimiz konusunda oldukça iddialıyız. Galerimizde yer alan resimlere bakarak bu konuda ne kadar ciddi olduğumuzu öğrenebilirsiniz.

Portre Çizim Hizmetleri olarak müşterilerimizle birlikte sanat yapmaktan her zaman mutluluk duymaktayız. Her geçen gün yeni bir müşterimizi sanatıyla buluşturmak bizler için tarifi mümkün olmayan bir gurur kaynağıdır. Eğer sizlerde karakalem sipariş etmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve birkaç tık sayesinde iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Sizlere karşı şeffaf olabilmek adına atölyemizin adresini de sitemizde bulundurmaktayız. Dilerseniz “İletişim” sayfasına ulaşarak tarafımıza ait bütün bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Türkiye’nin en güzel çizimler karakalem hizmetini almak için bu sayfada bulunan telefon numarasını arayabilir veya dilerseniz WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Pazar günleri sipariş alımlarımızın kapalı olduğunu da yeri gelmişken belirtmek isteriz. Ayrıca “iletişim” sayfasının altında verilen bilgiler arasında çalışma saatlerimiz de bulunmaktadır. Bu saatler içinde arama yapılması veya mesaj gönderilmesi sizlerden ricamızdır.

Karakalem sipariş edildikten sonra bir siparişi tamamlamadan yeni bir sipariş almıyoruz. Bunun temel sebebi bize güvenerek hizmet satın alan kişilerin beklentisini boşa çıkarmamaktadır. Portre Çizim Hizmetleri olarak her siparişe eşit değeri vermekle birlikte aynı özeni de göstermekteyiz. Bundan yana hiçbir şüpheniz olmasın.

Müşterilerin büyük bir çoğunluğu siparişin hangi aşamalardan geçtiğini merak ediyor ve bu konuda aydınlatılmak istiyor. Sitemizin ana sayfasında aklınıza gelebilecek bütün sorular zaten cevaplanmış durumda. Fakat bizler yine de ufak bir şekilde açıklamak istiyoruz:

  1. Bizi tercih eden müşterilerimiz karakalem sipariş etmek için WhatsApp hattımıza fotoğraf göndermekteler. Bu fotoğrafların çizim için uygun olup olmadığı karşılıklı şekilde kararlaştırılır.
  2. Daha sonra sizlerden belli bir miktarda kaparo ücreti talep edilir. Bu ücret sahte siparişlerin önüne geçmektedir. Bundan dolayı bizim açımızdan hayati önem taşır. Bir çizim için günlerimizi verdiğimizi unutmamanızı isteriz.
  3. Çizim tamamlandıktan sonra sizlere fotoğraf gönderilir. Beğenmeniz durumunda ücretin geri kalanı talep edilir ve zaman kaybetmeden kargoya gönderilir.
  4. Kargo ücretleri tarafımıza aittir. Bundan dolayı sizlerden ekstra kargo ücreti talep edilmemektedir.
  5. Çizimler çerçeveli bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Dilerseniz kendiniz uygun bir başka çerçeve ile değiştirebilirsiniz.

Karakalem sipariş eden kullanıcılar yukarıdaki adımlarla birlikte çizimlerine ulaşmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için tarafımıza mesaj gönderebilir veya belirtilen telefon numarasını arayabilirsiniz.

Siparişlerin ne kadar sürede tamamlandığı da bir başka merak edilen konudur. Kısaca açıklamak gerekirse:

  • Karakalem sipariş tamamlanma süresi ortalama üç iş günü,
  • Pastel boya portre sipariş süresi ortalama bir hafta,
  • Yağlı boya portre sipariş süresi ortalama bir hafta,

Şeklindedir. Bir sipariş alındığında tamamlanmadan başka bir sipariş alınmamaktadır. Bundan dolayı bütün çizimlerimiz eşsiz bir kaliteye sahip olur. En güzel çizimler karakalem hizmetimizde oldukça iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız hünerli ellerimize güvenebilirsiniz. Sitemizde bulunan galeri kısmından örnek çalışmalara ulaşabilir ve kafanızda sevdiklerinizin çizimlerini kaba taslak bir şekilde hayal edebilirsiniz. Emin olun hayal ettiğinizden çok daha iyisini yapacağız. Karakalem sipariş vermek istiyorsanız internet sitemize uğrayabilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Puan Ver post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir